Carol’s Second Act, Evil, All Rise, FBI: Most Wanted i inne. Zwiastuny nowych seriali CBS

Stacja CBS zamówiła nowe seriale na sezon 2019/2020. Oto zwiastuny nowości.

Stacja CBS zamówiła nowe seriale na sezon 2019/2020. Oto zwiastuny nowości.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zwiastun 

Bob Hearts Abishola to serial komediowy, w obsadzie którego są Billy Gardell, Folake Olowofoyeku, Christine Ebersole, Matt Jones, Maribeth Monroe, Shola Adewusi i Barry Shabaka Henley. Bohaterem jest biznesmen z Detroit w średnim wieku, który ma lekki atak serca. Nieoczekiwanie w szpitalu zakochuje się w pielęgniarce, która jest nigeryjską imigrantką.

Carol's Second Act to serial komediowy o Carol Chambers, która wychowała dwójkę dzieci i emerytowana nauczycielka. Decyduje się teraz na zmianę życia: chce zostać lekarzem. W obsadzie są Patricia Heaton, Kyle MacLachlan, Ito Aghayere, Jean-Luc Bilodeau i Sabrina Jalees. Za sterami stoją Emily Halpern i Sarah Haskins.

The Unicorn to serial komediowy o wdowcu, który chce zostawić najtrudniejszy rok życia za sobą. Zdaje sobie jednak sprawę, że jest bardzo nieprzygotowany do samotnego wychowywania dwóch córek i  jeszcze bardziej nie wie, jak znów umawiać się na randki. Szokiem dla niego jest, że cieszy się zainteresowaniem kobiet. W obsadzie są Walton Goggins, Rob Corddry, Michaela Watkins, Omar Benson Miller i Maya Lynne Robinson.

Broke to serial komediowy o mężczyźnie, które żyje z funduszu swoich bogatych rodziców. Gdy zostaje odcięty przez ojca, razem z żoną muszą przeprowadzić się do jej siostry, z którą nie mieli kontaktu od dawna. W obsadzie są  Jaime Camil, Pauley Perrette, Natasha Leggero, Izzy Diaz i Antonio Corbo.

All Rise to serial prawnicy o chaotycznym, czasem pełnym absurdu życiu sędziów, prokuratorów i prawników, którzy walczą o sprawiedliwości w systemie pełnym wad. W obsadzie są Simone Missick, Wilson Bethel, Jessica Camacho, Marg Helgenberger, J. Alex Brinson, Lindsay Mendez i Ruthie Ann Miles.

Evil t o psychologiczny thriller, w którym bohaterowie skupiają się na domniemanych cudach, opętaniach demonów i innych nadnaturalnych fenomenach. Za sterami stoą Michelle i Robert Kingowie, twórcy Żony idealnej.

FBI: Most Wanted to spin-off serialu FBI, który opowiada o specjalnej jednostce ścigającej bandytów z listy najbardziej poszukiwanych. W obsadzie są Julian McMahon, Alana de la Garza, Keisha Castle-Hughes, Kellan Lutz, Roxy Sternberg i Nathaniel Arcand.

Tommy opowiada o pierwszej kobiecie będącej komisarzem policji w Los Angeles. Wykorzystuje swoją szczerość i twarde taktyki, by przedzierać się przez problemy społeczne, polityczne i te związane z bezpieczeństwem kraju. W obsadzie są Edie Falco, Michael Chernus, Adelaide Clemens, David Fierro, Russell G. Jones, Olivia Lucy Phillip i Joseph Lyle Taylor.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV