Bohaterowie Player One na ruchomych plakatach widowiska
Warner Bros Pictures zaprezentowało ruchome plakaty promujące nadchodzącą produkcję science-fiction w reżyserii Stevena Spielberga. Premiera w marcu.
Warner Bros Pictures zaprezentowało ruchome plakaty promujące nadchodzącą produkcję science-fiction w reżyserii Stevena Spielberga. Premiera w marcu.

Akcja produkcji Ready Player One dzieje się w roku 2045. Ludzie bardziej niż w realnym świecie wolą egzystować w OASIS, wirtualnej rzeczywistości. Twórca OASIS, miliarder Halliday ukrył w swoim dziele wskazówki, których rozwiązanie doprowadzi szczęśliwca do wielkiej fortuny. Wkrótce młody Wade Watts rozwiązuje pierwszą z zagadek. Do gry o majątek włączają się potężni wirtualni gracze, dla których życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia. Właśnie zadebiutowały nowe, ruchome plakaty z bohaterami produkcji, które możecie obejrzeć poniżej.
W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Tye Sheridan, Olivia Cook, Ben Mendelsohn, Simon Pegg i Mark Rylance. Reżyseruje Steven Spielberg. Premiera 29 marca tego roku.
Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Warner Bros



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1966, kończy 59 lat
ur. 1986, kończy 39 lat
ur. 1971, kończy 54 lat
ur. 1983, kończy 42 lat
ur. 1965, kończy 60 lat

