Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Bond 25 – aktor z Wonder Woman złoczyńcą? Nowe informacje

Said Taghmaoui, aktor znany z filmu Wonder Woman, twierdzi, że Danny Boyle osobiście wybrał go do roli złoczyńcy w Bond 25. Poznajcie szczegóły.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Bond 25 to nowy film o Jamesie Bondzie, którego reżyserem jeszcze niedawno miał być Danny Boyle. Filmowiec zrezygnował jednak ze stanowiska po – jak twierdzi – różnicach kreatywnych i braku porozumienia ze studiem, w związku z czym w chwili obecnej trwają poszukiwania nowego kandydata do tej roli. W tym samym czasie kompletowana jest również obsada – przypomnijmy, że wciąż oficjalnie nie wiadomo, kto zagra głównego złoczyńcę filmu, choć jakiś czas temu mówiono o tym, że pod uwagę był brany Tomasz Kot (tutaj).

Teraz w tej sprawie wypowiedział się Saïd Taghmaoui, aktor, którego znamy z zeszłorocznego filmu Wonder Woman. Jak twierdzi, Boyle zdążył go osobiście wybrać do roli antagonisty w Bond 25 zanim jeszcze opuścił projekt. Informacje nie zostały potwierdzone przez studio i nie wiadomo, czy angaż jest jeszcze aktualny, jednak aktor jest dobrej myśli. Jak mówi:

Nie wiemy jeszcze, kto będzie reżyserem, ani tego, czy producenci wybiorą Rosję czy Bliski Wschód. Dostałem niedawno wiadomość potwierdzającą: „Jeśli akcja rozegra się na Wschodzie, to będziesz Ty. Jeśli w Rosji – ktoś inny”. To jest historia mojego życia – wiecznie na granicy między czymś, co może zmienić moje życie i czymś, co mi umyka.

-
-

Aktor podzielił się tymi informacjami w wywiadzie z The National, jednak – przypomnijmy – nie są to doniesienia oficjalne. Na razie podchodźmy do nich z dystansem, a gdy tylko pojawią się nowe detale, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Bond 25 zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.