Brett: fantasy „Tron z czaszek” – księga II w sprzedaży
Nakładem Fabryki Słów ukazała się książka "Tron z czaszek. Księga II" - kolejna część popularnego cyklu fantasy autorstwa Petera V. Bretta.
Nakładem Fabryki Słów ukazała się książka "Tron z czaszek. Księga II" - kolejna część popularnego cyklu fantasy autorstwa Petera V. Bretta.

Cykl demoniczny (rozpoczęty powieścią The Painted Man) Petera V. Bretta należy do bardziej popularnych serii fantasy ukazujących się w Polsce. W jej ramach ukazały się dotychczas w Polsce trzy powieści i jeden zbiór opowiadań. The Skull Throne (Part II) jest jak na razie czwartą i ostatnią napisaną powieścią w cyklu.
W polskim wydaniu "Tron z czaszek" został podzielony na dwie części - druga właśnie trafiła do sprzedaży.
Książki Bretta opowiadają o świecie, w którym ludzkość musi walczyć z hordami demonów. Ludzie są bezpieczni w ciągu dnia, ale gdy tylko zapada zmierzch, pojawiają się straszliwe istoty. Bohaterowie utworów muszą zmierzyć się z brutalnym światem i dokonywać niełatwych wyborów.
"Tron z czaszek. Księga II" ukazał się nakładem Fabryki Słów. Cena książki to 44,90 za 640 stron w miękkiej oprawie.
Źródło: Fabryka Słów

Najlepsze z 24h



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1964, kończy 61 lat
ur. 1969, kończy 56 lat
ur. 1968, kończy 57 lat
ur. 1973, kończy 52 lat
ur. 1974, kończy 51 lat

