Przeczytaj w weekend

Call of Duty: Black Ops 4 – tryb Battle Royale tylko dla 60 graczy?

Screen, który wyciekł do sieci zdradza, że tryb Blackout nie zaoferuje rozgrywki dla 100 graczy, jak w Fortnite czy PUBG.

Screen, który wyciekł do sieci zdradza, że tryb Blackout nie zaoferuje rozgrywki dla 100 graczy, jak w Fortnite czy PUBG.

Najnowsza odsłona popularnej serii gier FPS pozbawiona będzie kampanii dla jednego gracza. Nowością będzie jednak popularny ostatnimi czasy tryb Battle Royale, tu nazwany Blackout. Wcześniej ujawniono, że dostępna tu mapa ma być 1500 razy większa od Nuketown, a gracze podczas rozgrywki będą mogli korzystać z broni, gadżetów i pojazdów.

Twórcy nie ujawnili jednak ilu graczy zawalczy między sobą w tym trybie. W sieci pojawił się jednak zrzut ekranu, który ujawnia, że Call of Duty: Black Ops 4 zaoferuje rozgrywkę dla maksymalnie 60 osób, które będą mogły łączyć się w 12-osobowe drużyny.

Call of Duty: Black Ops 4
fot. gamefragger.com

Pamiętajcie, że na razie jest to niepotwierdzona informacja.

Źródło: gamefragger.com / fot. Activision

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV