Przeczytaj w weekend

Captain Marvel – przezabawne spotkanie Fury’ego i Coulsona. MC Hammer w tle

W filmie Captain Marvel zobaczymy pierwsze, niezwykle zabawne spotkanie Nicka Fury'ego i Phila Coulsona - poznaliśmy pierwsze szczegóły tej sekwencji.

W filmie Captain Marvel zobaczymy pierwsze, niezwykle zabawne spotkanie Nicka Fury'ego i Phila Coulsona - poznaliśmy pierwsze szczegóły tej sekwencji.

Już od jakiegoś czasu wiemy, że film Captain Marvel pokaże nam pierwsze spotkanie Nicka Fury'ego (Samuel L. Jackson) i Phila Coulsona (Clark Gregg) - ujawniono również, że wcielający się w ich rolę aktorzy zostaną na ekranie cyfrowo odmłodzeni. W wywiadzie dla Entertainment Weekly Gregg przedstawił nowe szczegóły całej sekwencji.

Captain Marvel – jest zwiastun! Superbohaterka idzie na odsiecz MCU

Aktor zdradził, że dopiero rozpoczynający swoją karierę w S.H.I.E.L.D. Coulson jest fanem MC Hammera i nawet na poziomie doboru ubrań chce wyglądać jak on. Przypomnijmy, że MC Hammer to amerykański raper, który w 1990 roku zyskał wielką sławę dzięki podbijającemu listy przebojów utworowi U Can't Touch This:

Gregg wyjawia także, że młody Coulson nie będzie jeszcze zdawał sobie sprawy z istnienia kosmitów i superbohaterów. Co więcej, jego spotkanie z Furym ma przywodzić na myśl... sceny z komedii romantycznych, w trakcie których para zakochanych widzi się po raz pierwszy. Aktor dodał jednak, że nie sądzi, by "Sam (Samuel L. Jackson - przyp. aut.) postrzegał to w tych samych kategoriach".

Captain Marvel wejdzie na ekrany kin 8 marca przyszłego roku.

Źródło: Entertainment Weekly / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV