Przeczytaj w weekend

Cari Mora: wkrótce nowa powieść twórcy Hannibala Lectera

Cari Mora - taki tytuł będzie nosiła nowa powieść Thomasa Harrisa. W maju możemy spodziewać się polskiej premiery tego thrillera.

Cari Mora - taki tytuł będzie nosiła nowa powieść Thomasa Harrisa. W maju możemy spodziewać się polskiej premiery tego thrillera.

Thomas Harris znany jest przede wszystkim dzięki serii powieści o kanibalu-mordercy Hannibalu Lecterze. Milczenie owiec oraz kolejne książki o tej postaci zapewniły mu rozgłos, ale w zeszłym dziesięcioleciu zamilkł pisarsko. Dopiero teraz, po kilkunastu latach, doczekaliśmy się jego nowej powieści.

Cari Mora ukaże się już 21 maja nakładem wydawnictwa Agora. Tym razem bohaterem nie będzie słynny kanibal, ale fani twórczości Harrisa nie muszą się martwić: tu także otrzymamy wyraziste postaci, potwory w ludzkiej skórze i trzymającą w napięciu akcję.

Poniżej opis oraz okładka powieści Cari Mora:

Cari Mora - okładkaŹródło: Agora

Przestępcy od lat próbują wytropić skarb ukryty pod posiadłością należącą niegdyś do Pablo Escobara w Miami Beach. W wyścigu po 25 milionów dolarów w złocie prowadzi targany chorymi namiętnościami Hans-Peter Schneider – człowiek, który zarabia na życie, realizując przerażające fantazje bogaczy.
Na drodze staje mu Cari Mora, piękna strażniczka rezydencji, która znalazła w Stanach schronienie przed przemocą panującą w jej kraju. Schneider wkrótce pozna zaskakujące umiejętności Cari i przekona się, jak silna jest jej wola walki.
Między męskim pragnieniem a kobiecym instynktem przetrwania czają się potwory. A żaden pisarz nie kreuje potworów tak sugestywnie jak Thomas Harris.

Źródło: Agora / fot. Agora

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV