Przeczytaj w weekend

Casey Wilson z główną rolą w „Marry Me”

Casey Wilson zagra główną rolę kobiecą w pilocie serialu komediowego twórcy Happy Endings.

Casey Wilson zagra główną rolę kobiecą w pilocie serialu komediowego twórcy Happy Endings.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Wilson oraz David Caspe współpracowali ze sobą przy serialu Happy Endings. Seth Gordon ({{Horrible Bosses}}) stanie za kamerą. Akcja skupia się na młodej parze, która zdaje sobie sprawę, że narzeczeństwo jest trudniejsze niż wygląda.

David Caspe jest autorem scenariusza. Dla Wilson jest to drugi pilot komedii. Ma także rolę w "Mason Twins" stacji NBC.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV