Repertuar kin Nowość Program TV

Cassandrę Cain w Birds of Prey może zagrać 14-letnia aktorka

W sieci pojawiły się spekulacje, według których poznaliśmy nazwisko pierwszej faworytki do zagrania roli Cassandry Cain w filmie Birds of Prey.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się spekulacje, według których w filmie Birds of Prey postacie Huntress i Black Canary miałyby sportretować odpowiednio Alexandra Daddario oraz Vanessa Kirby (w przypadku drugiej z bohaterek mówi się także o angażu Jodie Comer). Teraz zarówno portal The GWW, jak i źródło wielu doniesień na temat filmów DC, użytkownik Twittera korzystający z nicku Daniel RPK, podają, że w kontekście roli Cassandry Cain rozważana jest 14-letnia aktorka znana m.in. z emitowanego na Disney Channel serialu Andi Mack i epizodycznej roli w produkcji Shameless - Niepokorni, Peyton Elizabeth Lee.

Przypomnijmy, że Cassandra Cain to komiksowa Batgirl. W filmie mamy zobaczyć jej młodą wersję – być może będzie to dziewczyna dopiero wchodząca w okres dojrzewania. Według wielu spekulacji postać ta ma odebrać kluczową rolę w całej fabule, doprowadzając do scementowania grupy tytułowych bohaterek.

Plotka
-
-

Warto zwrócić uwagę, że na planie produkcji Andi Mack Lee partnerował Asher Angel, który w filmie Shazam! wcieli się w rolę młodego Billy’ego Batsona.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: DC/Screen Rant

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.