Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki – 05.02.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali Parks and Recreation, "Kryminalne zagadki Las Vegas", nadchodzących "Mom", "The Onion Presents: The News", "Masters of Sex", "Dracula" i kilku niezatytułowanych jeszcze projektów. Jak zwykle uwaga na spoilery.

J.K. Simmons (The Closer) wystąpi gościnnie w przyszłym miesiącu w jednym z odcinków Parks and Recreation jako burmistrz miasta Partridge w Minnesocie.

Kolejne duże nazwisko w komediowych pilotach Amazon Studios to Jeffrey Tambor („Arrested Development”, seria „Kac Vegas”). Aktora zobaczymy w „The Onion Presents: The News” jako Davida Everetta, najstarszego i najbardziej szanowanego prezentera The Onion News Network.

Linda Lavin („Alice”) dołącza do komediowego pilota Jamesa Burrowsa i Victora Fresco. Produkcja skupia się na Seanie (Sean Hayes), który próbuje zapanować nad swoją 14-letnią córką oraz nowym wybuchowym szefem w pracy. Lavin zagra jego matkę.

Ann Dowd („Compliance”, „Placebo”) otrzymała rolę powracającą w „Masters of Sex”. Wcieli się w Estabrooks, matkę Williama Mastersa, pioniera nauki o ludzkiej seksualności.

Victoria Smurfit („Kuloodporny”) trafiła do nadchodzącego serialu NBC „Dracula” z Jonathanem Rhys Meyersem. Serial przedstawia Drakulę (Meyers) przybywającego do Londynu jako rzekomy amerykański przedsiębiorca Alan Grayson, który w rzeczywistości chce zemścić się na społeczeństwie odpowiedzialnym za zniszczenie mu życia wieki wcześniej – zakochuje się jednak bez pamięci w Minie Murray (Jessica De Gouw), która przypomina jego zmarłą żonę. Smurfin wcieli się w Lady Jayne – kobietę mającą obsesję na punkcie Graysona.

Za scenariusz odpowiada Cole Haddon, który produkuje wraz z Colinem Callenderem, Tonym Krantzem, Garethem Neame i Danem Knaufem.

Griffin Gluck (Private Practice) to najmłodszy dodatek do obsady nowej komedii braci Cullen. Zagra on Tommy’ego, syna rozwódki Terry Gannon, która tymczasowo wprowadza się do swojego oziębłego ojca (James Caan).

Brenda Song („The Suite Life on Deck”) to pierwsza aktorka, która trafiła do komediowego serialu twórców „Teda” – Aleca Sulkina, Wellesleya Wilda i Setha MacFarlane. Song zagra nieco dziwną asystentkę głównych bohaterów.

Powiększa się obsada serialowej rodziny Christy (Anna Faris) z nadchodzącego serialu Mom Chucka Lorre. W rolę jej 8-letniego syna wcieli się Blake Garrett Rosenthal (New Girl).

David Cassidy („Partridge Family”) odwiedzi Kryminalne zagadki Las Vegas. 27 lutego zobaczymy go gościnnie jako pokerzystę z wieloletnim stażem, który desperacko próbuje trzymać się młodości.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – co po Avengers: Endgame?…

Chcemy przedstawić Wam listę wszystkich powstających filmów MCU, które miałyby ukazać się po Avengers: Endgame.

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel okłada Skrulli. Opis wideo…

Znamy już opis nowego materiału z filmu Kapitan Marvel - mamy również okazję zobaczyć kolejny…

Piotr Piskozub
-

Komiks wszech czasów? Marvel świętuje ważną…

Marvel zaprezentował już warianty okładek Alexa Rossa - trafiły one do sieci jako upamiętnienie 25.…

Tymoteusz Wronka
-

Najlepsze komiksy 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze naszym zdaniem komiksy 2018 roku. Lista będzie regularnie aktualizowana o pozycje, które przypadną…

Adam Siennica
-

Bumblebee – recenzje w końcu w…

Bumblebee to pierwszy kinowy film z serii Transformers, za kamerą którego nie stoi Michael Bay.…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – promocja à la…

Pojawiła się już pierwsza prognoza dotycząca wpływów w box office przyszłorocznej odsłony MCU, Avengers: Endgame.

Co o tym sądzisz?