Castingowe nowinki serialowe – 01.03.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "Masters of Sex", "Reckless", "Happiness", "The Surgeon General", "Boomerang", Scandal i Nashville. Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "Masters of Sex", "Reckless", "Happiness", "The Surgeon General", "Boomerang", Scandal i Nashville. Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Brittany Snow ("American Dreams") zagra w pilocie "To My Future Assistant" Jen, ambitną absolwentkę prawa, która chce uwolnić się od nużącego asystowania i zostać "pełnowartościową" prawniczką. Stephen Root wcieli się we Franka, jej szefa, który wcale nie jest takim potworem, jakim z pozoru wydaje się być.


Carol Burnett i Tim Conway wystąpią razem gościnnie w jednym z sierpniowych odcinków "Hot In Cleveland". Conwaya widzieliśmy już w pierwszym sezonie i teraz ponownie zobaczymy go w roli Nicka, byłego Elki, który tym razem upatrzył sobie Penny (Burnett), matkę Victorii i legendę lokalnego programu dla dzieci. Sitcom powraca na antenę 19 czerwca.


Allison Janney, laureatkę Emmy, zobaczymy w pięciu odcinkach "Masters of Sex" stacji Showtime jako Margaret, żonę Bartona Scully'ego (Beau Bridges).


Patrick Fugit zagra główną rolę w pilocie "Reckless" ABC.


Amanda Setton ("One Life to Live", Gossip Girl) wcieli się w jedną z agencyjnych korektorek w "Crazy Ones" z Robinem Williamsem i Sarah Michelle Gellar.


Lindsay Sloane (Weeds) zagra Liz - najlepszą przyjaciółkę głównego bohatera (Sean Hayes) projektu roboczo zatytułowanego "Happiness".


Beth Riesgraf zmienia zawód złodziejki z Uczciwego przekrętu na specjalistkę od mikroorganizmów dr Page Wyatt w pilocie "The Surgeon General".


Anthony LaPaglia (Without a Trace) wraca do telewizji w pilocie "Boomerang" stacji Fox. Zobaczymy go w roli Billa - byłego agenta CIA, patriarchę klanu Hamiltonów i doświadczonego zabójcę, który traktuje swoją pracę bardzo poważnie.


Melinda McGraw (Mad Men) dołącza do obsady Skandalu jako Deborah - inteligentna i ambita mieszkanka Nowego Jorku oraz, przede wszystkim, żona Hollisa Doyle'a (Gregg Henry). Pierwszy raz zobaczymy ją w jednym z kwietniowych odcinków.


Susan Misner (Person of Interest) pojawiać się będzie w dalszej części pierwszego sezonu Nashville w roli pani weterynarz, która wpadnie Deaconowi (Charles Esten) w oko.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV