Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Castingowe nowinki serialowe – 01.03.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "Masters of Sex", "Reckless", "Happiness", "The Surgeon General", "Boomerang", Scandal i Nashville. Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Brittany Snow („American Dreams”) zagra w pilocie „To My Future Assistant” Jen, ambitną absolwentkę prawa, która chce uwolnić się od nużącego asystowania i zostać „pełnowartościową” prawniczką. Stephen Root wcieli się we Franka, jej szefa, który wcale nie jest takim potworem, jakim z pozoru wydaje się być.


Carol Burnett i Tim Conway wystąpią razem gościnnie w jednym z sierpniowych odcinków „Hot In Cleveland„. Conwaya widzieliśmy już w pierwszym sezonie i teraz ponownie zobaczymy go w roli Nicka, byłego Elki, który tym razem upatrzył sobie Penny (Burnett), matkę Victorii i legendę lokalnego programu dla dzieci. Sitcom powraca na antenę 19 czerwca.


Allison Janney, laureatkę Emmy, zobaczymy w pięciu odcinkach „Masters of Sex” stacji Showtime jako Margaret, żonę Bartona Scully’ego (Beau Bridges).


Patrick Fugit zagra główną rolę w pilocie „Reckless” ABC.


Amanda Setton („One Life to Live”, Gossip Girl) wcieli się w jedną z agencyjnych korektorek w „Crazy Ones” z Robinem Williamsem i Sarah Michelle Gellar.


Lindsay Sloane (Weeds) zagra Liz – najlepszą przyjaciółkę głównego bohatera (Sean Hayes) projektu roboczo zatytułowanego „Happiness„.


Beth Riesgraf zmienia zawód złodziejki z Uczciwego przekrętu na specjalistkę od mikroorganizmów dr Page Wyatt w pilocie „The Surgeon General„.


Anthony LaPaglia (Without a Trace) wraca do telewizji w pilocie „Boomerang” stacji Fox. Zobaczymy go w roli Billa – byłego agenta CIA, patriarchę klanu Hamiltonów i doświadczonego zabójcę, który traktuje swoją pracę bardzo poważnie.


Melinda McGraw (Mad Men) dołącza do obsady Skandalu jako Deborah – inteligentna i ambita mieszkanka Nowego Jorku oraz, przede wszystkim, żona Hollisa Doyle’a (Gregg Henry). Pierwszy raz zobaczymy ją w jednym z kwietniowych odcinków.


Susan Misner (Person of Interest) pojawiać się będzie w dalszej części pierwszego sezonu Nashville w roli pani weterynarz, która wpadnie Deaconowi (Charles Esten) w oko.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Norbert Zaskórski
-

Gra o tron – oto drzewo…

Entertainment Weekly zaprezentowało drzewo wszystkich rodów hitowego serialu HBO.

Norbert Zaskórski
-

Arrow, Supergirl i Legends of Tomorrow…

W sieci pojawiły się zdjęcia promujące kolejne odcinki seriali The CW należących do Arrowverse.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.