Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Castingowe nowinki serialowe – 26.02.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących pilotów seriali "The Returned", "Hatfields and McCoys", "Doubt", "Crazy Ones", "About a Boy" i "Tomorrow People".

Devin Kelley (Covert Affairs) dołącza do obsady pilota „The Returned„. Aktorka wcieli się w Gail Garland – twardą, atrakcyjną i inteligentną panią doktor, córkę lokalnego szeryfa. Jej matka zmarła 30 lat wcześniej w wypadku, w którym zginął również 8-letni chłopczyk. Wbrew woli ojca, Garland dołącza do agenta Martina Bellamy’ego, aby zbadać tę sprawę.


Patrick Flueger (The 4400) zagra Jacka McCoya, syna bohaterki granej przez Virginię Madsen, w pilocie „Hatfields and McCoys„. Identyczne relacje para ta miała już w serialu Scoundrels. Jack jest lojalnym, ale narwanym i cwanym właścicielem baru sportowego, który zrobi wszystko, aby osiągnąć swoje cele.


Grega Grunberga (Heroes, The Client List) zobaczymy w pilocie „Doubt” stacji ABC jako Marka, starszego brata głównego bohatera, który pracuje w jego biurze jako recepcjonista i wierzy, że Vince może ocalić świat.


Hamish Linklater (The New Adventures of Old Christine) wystąpi u boku Robina Williamsa i Sarah Michelle Gellar w „Crazy Ones” w roli Andrew Kennedy’ego, dyrektora artystycznego agencji.


Anjelah N. Johnson dołącza do obsady „About a Boy” stacji NBC i zagra Laurie, arogancką żonę najlepszego przyjaciela Willa, głównego bohatera (David Walton).


Mark Pellegrino (Lost, Being Human (US), Supernatural) wcieli się w doktora Jedikiah Price’a, biologa ewolucjonistę, który w „Tomorrow People” próbuje opanować zagrożenie, jakie wg niego stanowią „mutanci”.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.