„Chicago Med” zadebiutuje jesienią, „Heartbreaker” dopiero w midseason

Stacja NBC zmuszona jest zmodyfikować swoją ramówkę z powodu ciąży Melissy George, która spodziewa się 2 dziecka. Dlatego też serial "Heartbreaker" w ramówce pojawi się dopiero w midseason.

Stacja NBC zmuszona jest zmodyfikować swoją ramówkę z powodu ciąży Melissy George, która spodziewa się 2 dziecka. Dlatego też serial "Heartbreaker" w ramówce pojawi się dopiero w midseason.

We wtorkowej ramówce NBC "Link not found" miało być emitowane o godzinie 21:00, tuż po "The Voice". Ciążą Melissy George sprawiła jednak, że produkcja nowych odcinków nie rozpocznie się tego lata. Premiera przesunięta została na midseason, a w jesiennej ramówce miejsce "Heartbreaker" zajmie nowa produkcja tworzona przez Dicka Wolfa - "Chicago Med".

Czytaj także: „Bastion” autorstwa Stephena Kinga jako miniserial

To oznacza, że jesienią w ramówce NBC emitowane będą aż 3 seriale z "Chicago" w tytule. "Chicago Med" o 21:00 we wtorki, "Chicago Fire" o 22:00 (również we wtorki, ale od listopada), a także "Chicago PD" z emisją w środy o 22:00. W obsadzie "Chicago Med" znajdują się: Oliver Platt, S. Epatha Merkerson, Laurie Holden, Nick Gehlfuss, Yaya Dacosta i Colin Donnell. Prace nad scenariuszami do 1. sezonu już trwają, a aktorzy w lipcu wracają na plan, tak by wyrobić się na wrześniową premierę.

Źródło: Deadline / Fot. NBC

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV