Chris D’Elia w pilocie „Undateable”

Christ D'Elia otrzymał główną rolę w pilocie "Undateable" stacji NBC. Co w tej sytuacji z Whitney?

Christ D'Elia otrzymał główną rolę w pilocie "Undateable" stacji NBC. Co w tej sytuacji z Whitney?

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Nowa komedia opowiada o grupce przyjaciół, którzy za nic nie potrafią poderwać dziewczyny. D'Elia wcieli się w Danny'ego, osobę zdecydowanie bardziej charyzmatyczną i niezważającą na opinie zewnętrzne, która pomaga swojemu nowemu współlokatorowi Justinowi (Brent Morin) oraz jego znajomym zmienić ten stan rzeczy.

Za produkcję odpowiada Bill Lawrence (Cougar Town) oraz Adam Sztykiel, autor scenariusza.

D'Elia gra również w Whitney, które nie zostało jeszcze oficjalnie anulowane. Wszystko wskazuje jednak na to, że serial może zakończyć swój żywot na dwóch wyemitowanych sezonach.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV