Przeczytaj w weekend

Christopher Egan z główną rolą w nowym serialu stacji Syfy

Stacja Syfy rozpoczyna kompletowanie obsady nowego serialu pt. "Dominion", który oparty jest na bohaterach z filmu "Legion" z 2010 roku.

Stacja Syfy rozpoczyna kompletowanie obsady nowego serialu pt. "Dominion", który oparty jest na bohaterach z filmu "Legion" z 2010 roku.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Główną rolę zagra Christopher Egan (Kings), a w obsadzie znajdą się również Alan Dale (Ugly Betty) i Tom Wisdom. Fabuła serialu rozpocznie się 25 lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie. "Dominion" rozpocznie się tuż po katastroficznej wojnie pomiędzy armią aniołów i ludźmi, która zupełnie zmieniła otaczający świat. Głównym bohaterem będzie ALex Lannen (Egan), młody buntowniczy żołnierz, który odkrywa, że może być jedyną nadzieją na ratunek świata. 

Alan Dale wcieli się w generała Rysena, który podczas wojny poprowadził ludzi do zwycięstwa. Obecnie zarządza miastem o nazwie Vega (kiedyś znane jako Las Vegas). Jest ono jednym z czterech miast w USA, które przetrwały po wojnie z aniołami. Rysen jest też politykiem, stara się zadowolić społeczeństwo i cały czas ma pod kontrolą swoją córkę, Claire. Tom Wisdom zagra Michaela, jednego z najlepszych wojowników archaniołów, który pomógł ludzkości w walce z aniołami. Obecnie przebywa w Vedze, gdzie dzięki swoim ponadnaturalnym zdolnościom stara się bronić miasto przed atakami wroga. W filmie w tą rolę wcielał się Paul Bettany.

Zdjęcia do pilotowego odcinka rozpoczną się pod koniec września w Kapsztadzie, w Republice Południowej Afryki.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV