Przeczytaj w weekend

Chuck Russell bierze na warsztat serię thrillerów Jona Landa

Chuck Russell został reżyserem i scenarzystą adaptacji książek Jona Landa, które opowiadają historię Sycylijczyka poszukującego zemsty.

Chuck Russell został reżyserem i scenarzystą adaptacji książek Jona Landa, które opowiadają historię Sycylijczyka poszukującego zemsty.

Amerykański filmowiec Chuck Russell (Maska, Król Skorpion) został scenarzystą i reżyserem filmu The Seven Sins opartego na dwóch powieściach  pt. The Seven Sins: The Tyrant Ascending  i Black Scorpion: The Tyrant Reborn. Autorem tych książek jest Jon Land, autor w Polsce w zasadzie nieznany - do tej pory ukazały się jedynie jego pojedyncze opowiadania  w antologiach kryminalnych.

Seria książek opowiada o pochodzącym z małej sycylijskiej miejscowości Michaelu Tiranno, któremu całą rodzinę zamordowali dawni wrogowie ojca. Bohater poszukuje zemsty i w tym celu przebija się na sam szczyt światka hazardu, by zmierzyć się z groźnymi przestępcami.

Ma być to historia o zwykłym człowieku, który zdobywa władzę i potęgę, ale chce je wykorzystać do walki ze złem i niesprawiedliwością. Twórcy zapowiadają, że w filmie pojawią się elementy thrillera i historii superbohaterskiej - a to za sprawą medalionu, który bohater odziedziczył po ojcu.

Autor powieści został zainspirowany do napisania książek przez Fabrizio Boccardiego, którzy od lat działa na rynku rozrywkowym w Las Vegas. Historia jest luźno związana z elementami biografii Boccardiego; przekazał on Landowi także wiele szczegółów dotyczących mechanizmów rządzących światem hazardu.

Źródło: deadline.com / fot. moviestillsdb.com

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV