Chyłka – Zaginięcie w TVN? Znamy datę

Chyłka - Zaginięcie to polski serial kryminalny oparty o książkę Remigiusza Mroza. Poznaliśmy datę premiery produkcji w stacji TVN.

Chyłka - Zaginięcie to polski serial kryminalny oparty o książkę Remigiusza Mroza. Poznaliśmy datę premiery produkcji w stacji TVN.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Chyłka - Zaginięcie to serial platformy player.pl oparty na książce Remigiusz Mróz. Teraz produkcja z Magdalena Cielecka w roli głównej, trafi też do TVN-u i zadebiutuje z pierwszym odcinkiem 23 lutego.

Główną bohaterką jest Joanna Chyłka, która jest bezkompromisową, zdolną, odważną i niepokorną prawniczką. W świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje. Dochodzi do tajemniczego zniknięcia trzyletnie Nikoli Szlezyngier. Gdy policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński podejmują się obrony małżeństwa.

W obsadzie są także Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Piotr Żurawski, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski i Jakub Gierszał.

Źródło: własne/ zdjęcie główne: PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN WARSZAWA 21/09/2018 NA PLANIE SERIALU: CHYŁKA ODCINEK 2 N/Z: MAGDALENA CIELECKA, KATARZYNA WARNKE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV