Telewizja Polsat 18 stycznia rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu obyczajowego “Linia życia", który pojawi się na antenie stacji w ramówce wiosennej. Produkcja jest adaptacją włoskiej opery mydlanej “Vivere".
"Linia życia" będzie opowieścią o czterech rodzinach, mieszkających w Trójmieście i borykających się z codziennymi problemami, jakie stwarza życie. Zdjęcia będą kręcone nie tylko Gdańsku czy Sopocie, ale także Warszawie.
W serialu grają m.in. Tomasz Ciachorowski , Zbigniew Suszyński , Beata Ścibakówna, Anna Samusionek , Małgorzata Potocka , Radosław Pazura i Jan Monczka. Za adaptację scenariusza odpowiadają Ewa Markowska, Zofia Radziwiłowicz i Piotr Radziwiłowicz, zaś reżyserują Wojciech Pacyna i Jacek Sołtysiak. Producentem wykonawczym serialu jest należąca do Michała Kwiecińskiego Bogota Film (siostrzana firma Akson Studio).
“Linia życia" prawdopodobnie zadebiutuje na antenie Polsatu na przełomie lutego i marca br. Produkcja będzie nadawana od poniedziałku do piątku o godz. 19.30, w zamian zakończonego w listopadzie ub.r. serialu “Samo życie", które również produkowała Bogota.
Pierwowzór "Linii" - serial “Vivere" produkowany był we Włoszech od 1999 do 2008 roku. W sumie powstało ponad 2100 odcinków produkcji, które emitowały naziemne stacje komercyjne Canale 5 i Rete 4.
Źródło: stopklatka.pl
naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1981, kończy 44 lat
ur. 1988, kończy 37 lat
ur. 1963, kończy 62 lat
ur. 1967, kończy 58 lat
ur. 1961, kończy 64 lat
Lekkie TOP 10