Cowboy Bebop – co było inspiracją dla serialu? To bardzo znana trylogia

Twórca kultowego serialu anime zdradził co było inspiracją przy tworzeniu projektu.

Twórca kultowego serialu anime zdradził co było inspiracją przy tworzeniu projektu.

Cowboy Bebop to kultowa produkcja anime, która opowiada o tytułowym, kosmicznym łowcy nagród. Shinichiro Watanabe, twórca produkcji wyjawił, że inspiracją dla stworzenia tego projektu była dla niego prequelowa trylogia Gwiezdnych wojen, a raczej sam fakt wskrzeszenia franczyzy przez George'a Lucasa. Trwało prawdziwe zamieszanie związane z wiadomością, że powstanie kolejny film z Gwiezdnej Sagi. To wzbudziło entuzjazm wszystkich.

Szef Studia Bones, specjalizującego się w produkcjach anime, zwrócił się wówczas do Watanabe z pytaniem czy ma pomysł na nowy projekt. Ten po 2-3 dniach rozmyślań przedstawił szkic serialu znanego wtedy jako Bebop.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Sunrise

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV