Repertuar kin Nowość Program TV

Gwiezdne Wojny: część IX – potwierdzono panel na SWC. Będzie zwiastun?

Zgodnie z oczekiwaniami Gwiezdne Wojny: część IX będzie ważną część imprezy zwanej Star Wars Celebration. Jest oficjalne ogłoszenie.

Star Wars: Episode IX to film, o którym kompletnie nic nie wiemy. Wycieków jest niewiele, a plotek jeszcze mniej. Oficjalnie jednak wiemy jedynie, że fabuła rozgrywa się rok po wydarzeniach z Ostatniego Jedi.

Star Wars Celebration to najważniejsza impreza dla Gwiezdnych Wojen. To tam promowane są wszystkie rzeczy związane z uniwersum. Potwierdzono, że panel widowiska odbędzie się w piątek 12 kwietnia. Wszystko więc wskazuje na to, że właśnie tego dnia poznamy oficjalny tytuł i zwiastun. Lucasfilm tego jeszcze nie potwierdził, ale tak to właśnie wyglądało podczas Star Wars Celebration w 2017 roku. Po panelu został opublikowany zwiastun Ostatniego Jedi. Wydarzenie będzie można na żywo obejrzeć w sieci.

Panel odbędzie się w godzinach wieczornych czasu polskiego.  Będziemy informować, jeśli Lucasfilm oficjalnie potwierdzi premierę zwiastuna. Możemy być pewni, że jakieś materiały promocyjne tego dnia na pewno ujrzą światło dziennie. Zwłaszcza, że prace na planie skończono kilka miesięcy temu, więc mają z czego montować materiał.

Premiera filmu w grudniu. Oficjalnie został on nazwany kulminacją Sagi Skywalkerów. Więcej o tym powiedziano w odcinku programu na kanale Star Wars:

 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.