Crossover Arrowverse - bohaterowie z różnych seriali DC na oficjalnym plakacie
Kryzys na nieskończonych ziemiach to nowy crossover Arrowverse. Do sieci trafił oficjalny plakat zapowiadanego wydarzenia.
Kryzys na nieskończonych ziemiach to nowy crossover Arrowverse. Do sieci trafił oficjalny plakat zapowiadanego wydarzenia.

Nowy crossover Arrowverse nosi tytuł Kryzys na nieskończonych ziemiach - podczas jego trwania, na ekranie zobaczymy kilka wersji znanych postaci, w tym trzech Supermanów czy dwie Lois Lane. W tej historii na wolność wydostaje się Antymonitor, który wraz z Psycho Piratem zaczynają siać zniszczenie na Ziemi i w równoległych wszechświatach, rozpoczynając totalną wojnę. Bohaterowie staną do walki.
Wydarzenie rozpocznie się 8 grudnia, a teraz możemy zobaczyć oficjalny plakat wydarzenia. Widzimy na nich większość bohaterów z różnych seriali DC, którzy wezmą udział w bitwie. Zobaczcie (na początku galerii):
Źródło: comicbook.comm/zdjęcie główne: THe CW




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1971, kończy 54 lat
ur. 1943, kończy 82 lat
ur. 1985, kończy 40 lat
ur. 1970, kończy 55 lat
ur. 1979, kończy 46 lat

