Crossover Arrowverse - oto Pariah. Poznajcie nowego bohatera

W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje nam, jak w crossoverze Arrowverse Tom Cavanagh będzie prezentował się jako Pariah.

W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje nam, jak w crossoverze Arrowverse Tom Cavanagh będzie prezentował się jako Pariah.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

W zasadzie nie ma dnia, by do sieci nie trafiały kolejne informacje na temat tegorocznego crossoveru Arrowverse. Ogrom postaci, które przedstawi wydarzenie, już teraz potrafi przytłoczyć. Jedną z nich jest komiksowy Pariah, w którego rolę wcieli się znany z serialu Flash, Tom Cavanagh. Przypomnijmy, że w komiksach odegrał on istotną rolę w Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach, który posłużył za kanwę crossoveru. Był on bowiem jednym z najwybitniejszych naukowców swojej wersji Ziemi, którego badania doprowadziły do jej zniszczenia - Anti-Monitor zbombardował ją wiązkami antymaterii tuż po tym, jak Pariah próbował odkryć, w jaki sposób powstał Wszechświat. 

Tak Cavanagh prezentuje się w swojej nowej roli w obrębie Arrowverse:

W sieci pojawiły się również pogłoski, że Stephen Amell pojawi się w crossoverze także jako Spectre - anioł zemsty, który mści się w imieniu tajemniczego i nigdy nieujawnionego czytelnikom bóstwa. Według spekulacji Oliver Queen miałby nim zostać tuż po tym, jak zgodnie z wieloma sugestiami zapłaci najwyższą cenę za wydarzenia z poprzedniego crossoveru. 

Tegoroczny crossover rozpocznie się na antenie stacji The CW 8 grudnia. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV