Czarna Wdowa - film Marvela pokaże nam czasy, gdy postacie były znacznie młodsze

Nowe informacje odnośnie należącego do MCU filmu Czarna Wdowa zostały ujawnione podczas jednego z wywiadów na czerwonym dywanie, w noc rozdania Oscarów 2020.

Nowe informacje odnośnie należącego do MCU filmu Czarna Wdowa zostały ujawnione podczas jednego z wywiadów na czerwonym dywanie, w noc rozdania Oscarów 2020.

Przez bardzo długi czas krążyły pogłoski o tym, że Czarna wdowa nie będzie opowiadać o Natashy wyłącznie w okresie tuż po Wojnie bohaterów, ale też zaprezentuje graną przez Scarlett Johansson bohaterkę w młodszej wersji, gdy brała udział w programie Black Widow. Według zespołu do spraw włosów i makijażu tak własnie będzie - całość została nagrana z udziałem młodszych aktorów.

W noc Oscarów 2020 na czerwonym dywanie udzielano wywiadów. Tam też wspomniany zespół pogadał z dziennikarzami Variety (ekipa została nominowana za pracę przy filmie Czarownica 2). Powiedzieli: 

Cóż, cofamy się w czasie, gdy byli [bohaterowie] znacznie młodsi. Mamy aktorów grających nawet młodszych niż są w rzeczywistości.

Nie wiadomo, jak daleko w czasie cofnie się film, ale najwcześniejsze plotki głosiły, że zobaczymy Natashę pod koniec lat 90. Jeśli wykorzystują do tego młodszych aktorów, bardzo możliwe, że na ekranie zobaczymy bohaterów w tym właśnie okresie.

Producentem Czarnej Wdowy jest Kevin Feige, a jego reżyserką Cate Shortland. Za pierwszą wersję scenariusza do filmu odpowiedzialna jest Jac Schaeffer, za poprawki odpowiedzialny jest Ned Benson.

Czarna Wdowa - premiera filmu 1 maja 2020 roku.

Źródło: mcucosmic.com/zdjęcie główne: Marvel/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV