Menu

Tag: film

Paweł Krzystyniak
54 -

Nietypowy marketing. 8-bitowa gra promuje film To

W sieci pojawił się prosta gra przeglądarkowa, która promuje nadchodzący horror na podstawie prozy Stephena Kinga.

Adam Siennica
2010 -

Królewicz Olch – recenzja filmu

Królewicz Olch

Królewicz Olch to film w reżyserii Kuby Czekaja, który został pokazany podczas gali otwarcia 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Trudny, artystyczny, ale czy dobry?

Ocena recenzenta:
5
Tymoteusz Wronka
397 -

Valerian i Miasto Tysiąca Planet – recenzja filmu

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Dwadzieścia lat po Piątym Elemencie Luc Besson powraca do spektakularnego kina SF. I nie zawodzi – Valerian i Miasto Tysiąca Planet to udana wakacyjna propozycja.

Ocena recenzenta:
7

Wiktor Fisz
0 -

Najciekawsze filmy w konwencji found footage

Found footage to technika filmowa stylizowana na amatorskie nagranie dokumentalne, zrealizowane przez bohaterów, którym zazwyczaj przytrafiło się coś złego. Przyjrzyjmy się najciekawszym przedstawicielom tego gatunku.

Adam Siennica
2228 -

Filmy i seriale o powstaniu warszawskim

Co roku 1 sierpnia obchodzimy rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, podczas którego tysiące Polaków walczyło z nazistami o wolność. Po dzień dzisiejszy jest to temat, który…

Aleksander Mazanek
273 -

Warto obejrzeć na Showmax: Wróg u bram

Wróg u bram sprawia wrażenie rosyjskiego filmu wojennego robionego przez zachodnich twórców. Czy jest to wart uwagi seans?Michał Czubak
303 -

Kingdom Hearts może trafić na ekrany kin

Tetsuya Nomura zdradza, że wytwórnia Disneya wyraża zainteresowanie ekranizacją marki Kingdom Hearts, której część 3. trafi niebawem w ręce graczy.

Michał Czubak
392 -

Serial Cleaner z miejscami zbrodni z kultowych filmów

Czyściciel z nadchodzącej gry Serial Cleaner posprząta miejsca zbrodni z kultowych przebojów kinowych. Wiemy, o jakie filmy konkretnie chodzi.

Kamil Śmiałkowski
2226 -

Bogusław Linda – najlepsze role

Bogusław Linda - jeden z najlepszych polskich aktorów. Dziś na ekranie pojawia się rzadko, ale nie sposób wyobrazić sobie bez niego polskie mocne kino lat…


Michał Kujawiński
2392 -

Najdziwniejsi ojcowie w historii kina

23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Z tej okazji postanowiliśmy przedstawić Wam najdziwniejszych tatusiów, jakich mieliśmy okazję oglądać na ekranach kin i telewizorów.

Alicja "Aru" Janicka
2499 -

TOP 10: Najlepsze filmy anime studia Ghibli

Studio Ghibli od dawna tworzy najlepsze filmy anime, które są także w stanie zainteresować odbiorców niebędących fanami tego gatunku animacji.

Anna Rokita
2297 -

Najbardziej znane role Nicole Kidman

20 czerwca 1967 roku na świat przyszła Nicole Mary Kidman. W związku z tym, że kobietom wieku się nie wypomina, kolejną rocznicę urodzin australijskiej gwiazdy…