Czarna Wdowa - kim jest postać Masona? O.T. Fagbenle o swojej roli

Podczas San Diego Comic-Con zaprezentowano obsadę filmu Czarna Wdowa oraz podano oficjalną datę premiery. Kim jest jedna z postaci grana przez O-T Fagbenle'a?

Podczas San Diego Comic-Con zaprezentowano obsadę filmu Czarna Wdowa oraz podano oficjalną datę premiery. Kim jest jedna z postaci grana przez O-T Fagbenle'a?

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  marvel 

Czarna Wdowa będzie drugim po Kapitan Marvel filmem o superbohaterce w Kinowym Uniwersum Marvela. Po ogłoszeniach na San Diego Comic-Con wiemy, że w tytułowej roli ponownie zobaczymy Scarlett Johansson, a także w filmie pojawią się: Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour i O.T. Fagbenle.

Dowiedzieliśmy się, że Pugh wcieli się w Yelenę, która prawdopodobnie będzie drugą Czarną Wdową, zaś David Harbour odegra rolę Red Guardiana. Nie wiele wiemy o postaciach odgrywanych przez Weisz i O.T. Fagbenle. Aktorka zagra postać o imieniu Melina (w sieci trwają spekulacje, że to ona wcieli się w kobiecą wersję Taskmastera), zaś Fagbenle pojawi się na ekranie jako Mason. Aktor podczas jednej z rozmów zdradził nieco więcej szczegółów dotyczących swojego bohatera.

Jestem bardzo podekscytowany możliwością bycia częścią Kinowego Uniwersum Marvela ze Scarlett, która jest tak niesamowita, jak można było sobie wyobrazić. Pracuję się z nią świetnie. Mam możliwość grania postaci Masona, który jest typem fikcyjnego szpiega działającego w podziemiach, który potrzebuje trochę pomocy. Może bywa nieco dwuznaczny, ale ma naprawdę skomplikowany związek z Natashą.

Black Widow wejdzie na ekrany kin 1 maja przyszłego roku.

Źródło: comicobok.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV