Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

David Harbour

David Harbour
 • Data urodzenia:

  10 kwietnia 1974 (45)
 • Miejsce urodzenia:

  Nowy Jork, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  189 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  David Harbour edukował się w Byram Hills High School w Armonku. Studiował na Dartmouth College w Hanoverze. Jego debiutem był występ na Broadwayu w sztuce The Rainmaker w 1999 roku. W 2005 roku był nominowany do Tony Award za rolę w Who's Afraid of Virginia Woolf?.  

W obsadzie (21)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV