Czarna Wdowa – Marvel chce reżyserki, nie reżysera. Jest faworytka

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat filmu Czarna Wdowa - wygląda na to, że poznaliśmy nową faworytkę do wyreżyserowania produkcji.

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat filmu Czarna Wdowa - wygląda na to, że poznaliśmy nową faworytkę do wyreżyserowania produkcji.

Jak donosi portal Deadline, Marvel na fali sukcesów ostatnich produkcji wcale nie chce zwalniać tempa jeśli chodzi o rozwijanie swojego Kinowego Uniwersum - na warsztat ponownie wrócił projekt Czarna Wdowa. Doskonale wiemy, że o stworzeniu filmu z tą bohaterką mówi się od lat; wygląda jednak na to, że w całej sprawie trwają już rozmowy. Nową faworytką do wyreżyserowania obrazu ma być Cate Shortland, mająca na swoim koncie m.in. Lore i Berlin Syndrome. Co więcej, Kevin Feige i Scarlett Johansson mieli odbyć z nią pierwsze spotkanie na temat filmu.

Deadline zaznacza jednakże, że na krótkiej liście Domu Pomysłów są także Amma Asante (Belle) i Maggie Betts (Nowicjat), które również rozmawiały w kwestii projektu z decydentami. Według doniesień trzy reżyserki zostawiły w pokonanym polu 46 innych kandydatek - Marvel wyraźnie pokazuje, że chce, by za sterami produkcji usiadła kobieta.

Ani data premiery, ani jakiekolwiek szczegóły fabularne nie są na razie znane.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV