Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

Czy Lauren Cohan odejdzie z The Walking Dead? Nowe informacje

Negocjacje Lauren Cohan i stacji AMC trwają. Jak informuje portal TVLine, nie jest powiedziane, że pożegnamy się z aktorką wraz z 8. sezonem The Walking Dead.

Lauren Cohan wciela się w postać Magie Greene w serialu The Walking Dead. Kontrakt aktorki wygasa wraz z końcem 8. sezonu, w związku z czym jakiś czas temu w sieci pojawiły się doniesienia o jej rychłym odejściu z produkcji. Zagraniczne portale informowały, że Cohan przegląda już oferty innych stacji i czyta scenariusze pilotażowych odcinków kolejnych produkcji, ponieważ jej negocjacje z AMC przybierają raczej niekorzystny obrót (tutaj).

-

Teraz jednak do sprawy odniósł się portal TVLine, który – powołując się na własne źródła – informuje, że aktorka prowadzi czynne negocjacje w sprawie swojej obecności w 9. sezonie. Dziennikarze dodają, że Cohan w żadnym momencie nie dała stacji do zrozumienia, że chce odejść – bardzo jej zależy na przedłużeniu umowy, w związku z czym rozmowy trwają. Istnieje duża możliwość, że ona i AMC dojdą do porozumienia, a Maggie powróci w kolejnych sezonach.

Produkcja kolejnego sezonu ma się rozpocząć dopiero w maju, w związku z czym aktorce pozostało jeszcze dużo czasu na negocjacje. Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
spoilery
-

Kapitan Marvel – sceny po napisach…

Kapitan Marvel miała już swoje pierwsze pokazy w Stanach Zjednoczonych. To z nich pochodzą informacje…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcie z filmu.…

Hellboy wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku, a do sieci trafiają kolejne materiały…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]