Przeczytaj w weekend

Lauren Cohan może odejść z serialu The Walking Dead. Powodem nierówne zarobki

Negocjacje pomiędzy telewizją AMC i Lauren Cohan utknęły w martwym punkcie. Czy aktorka odejdzie z serialu?

Negocjacje pomiędzy telewizją AMC i Lauren Cohan utknęły w martwym punkcie. Czy aktorka odejdzie z serialu?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Kontrakt Lauren Cohan wcielającej się w Maggie Greene, wygasa w obecnym ósmym sezonie The Walking Dead. Pojawiły się informacje, że aktorka chciałaby znacznej podwyżki, która zrównałaby jej zarobki z członkami męskiej części obsady, Andrew Lincolnem i Normanem Reedus'em. Stacja AMC odmówiła jednak zwiększenia płac aktorki do tego stopnia i zaproponowała umowę z niewielką podwyżką. Cohan tę ofertę odrzuciła.

Wydaje się, że jest to standardowa praktyka podczas takich rozmów, a aktorka próbuje wymusić na władzach stacji znaczną podwyżkę. Na ten moment nie wiadomo, jak toczą się sprawy. Mówi się, że Cohan dostaje mnóstwo zaproszeń do nowych produkcji serialowych, a nawet przygląda się scenariuszom odcinków pilotażowych. Według innych źródeł stacja AMC zaproponowała kolejną ofertę i zaprosiła Cohan do dalszych rozmów, więc niewykluczone, że aktorka powróci jeszcze do swojej roli w kolejnym sezonie serialu.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV