Przeczytaj w weekend

„Dallas” – koniec serialu wraz z 3. sezonem

Dallas, czyli kontynuacja kultowego serialu z dawnych latach nie będzie mieć tak długiego żywota. Ogłoszono dziś koniec serialu.

Dallas, czyli kontynuacja kultowego serialu z dawnych latach nie będzie mieć tak długiego żywota. Ogłoszono dziś koniec serialu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Dallas zakończy się na 3. sezonie, który niedawno został wyemitowany przez amerykańską telewizję TNT. W oświadczeniu stacja telewizyjna składa podziękowania widzom oraz twórcom serialu.

Czytaj także: "Twisted" skasowany

Ostatni odcinek 3. sezonu oglądało 1,7 mln widzów ze współczynnikiem 0.4. Spadek był umiarkowany w porównaniu do premiery sezonu, którą oglądało 2,66 mln widzów. Natomiast 1. odcinek całego serialu przyciągnął 6.9 mln widzów.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV