Przeczytaj w weekend

Data premiery finałowego odcinka „Game of Thrones”

Studio Telltale Games ujawniło datę premiery finału 1. sezonu gry "Game of Thrones". Zagramy w listopadzie. Jednocześnie studio zachęca do swojego tytułu, oferując za darmo 1. odcinek.

Studio Telltale Games ujawniło datę premiery finału 1. sezonu gry "Game of Thrones". Zagramy w listopadzie. Jednocześnie studio zachęca do swojego tytułu, oferując za darmo 1. odcinek.

"Game of Thrones: A Telltale Games Series" to kolejna po "Tales from the Borderlands" gra Telltale Games, która dobiega końca. Własnie poznaliśmy datę premiery ostatniego 6. odcinka 1. sezonu gry. Twórcy informują, że zagramy dokładnie 17 listopada. Finał sezonu gry nosi tytuł "The Ice Dragon" i będzie dostępny na wszystkie platformy w tym samym czasie.

Czytaj także: Cena PlayStation 4 w Europie oficjalnie obniżona

Jednocześnie Telltale Games informuje, że 1. odcinek gry, Game of Thrones - Season 1 - Iron from ice" dostępny jest za darmo na każdym z systemów, na których gra została wydana.

Twórcy gry udostępnili także zakulisowe wideo przedstawiające pracę aktorów z serialu HBO, których kunszt możemy również podziwiać w produkcji Telltale Games.

Źródło: telltalegames.com / fot. Telltale Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV