Data premiery Powerless. Oto wiosenna ramówka NBC

Stacja NBC ujawniła swoją ramówkę na okres wiosenny. Dzięki temu wiemy już, kiedy zadebiutuje powiązany ze światem DC serial Powerless.

Stacja NBC ujawniła swoją ramówkę na okres wiosenny. Dzięki temu wiemy już, kiedy zadebiutuje powiązany ze światem DC serial Powerless.

Stacja NBC ogłosiła swoje plany na okres wiosenny. W ramówce telewizyjnej znajdziemy kilka nowości. Oto one:

Powerless - premiera w czwartek, 2 lutego

Serial komediowy powiązany ze światem DC opowie o losach firmy ubezpieczeniowej, która zajmuje się m.in. naprawianiem szkód powstałych w wyniku działań superbohaterów.

Powerless - baner
Źródło: NBC

The Blacklist: Redemption - premiera w czwartek, 23 lutego

Spin-off serialu The Blacklist, ukazujący działania grupy specjalistów, zajmującej się pozornie nierozwiązywalnymi problemami, z którymi nie potrafią poradzić sobie nawet agencje rządowe.

The Blacklist: Redemption - baner
Źródło: NBC

Chicago Justice - premiera w niedzielę, 5 marca

Kolejny spin-off serialu Chicago Fire. Głównym bohaterem jest tutaj kierujący się twardymi zasadami prokurator stanowy, którzy tworzy wokół siebie specjalną grupę pracowników sądowych i detektywów po to, by walczyć w obronie sprawiedliwości.

Chicago Justice - baner
Źródło: NBC

Shades of Blue - premiera w niedzielę, 5 marca

Główną bohaterką serialu jest Harlee Santos, charyzmatyczna kobieta samotnie wychowująca dziecko, która pracuje jako detektyw w specjalnej jednostce dowodzonej przez tajemniczego Matta Wozniaka. Stróże prawa niejednokrotnie naginają wiele reguł po to, by jak najlepiej chronić mieszkańców Brooklynu.

Shades of Blue - baner
Źródło: NBC

Trial & Error - premiera we wtorek, 7 marca

Serial komediowy opowiadający o perypetiach młodego prawnika z Nowego Jorku, który wraz z grupą obrońców wyrusza na Południe, by w małym miasteczku bronić oskarżonego o zabójstwo ukochanej żony ekscentrycznego profesora poezji.

Trial & Error - baner
Źródło: NBC

Zobacz także: Jakie nawiązanie do Wonder Woman w serialu Powerless?

Great News - premiera we wtorek, 25 kwietnia

W tym serialu zobaczymy historię trudnej relacji między matką a córką. Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, gdy ta pierwsze zacznie pracować w ramach stażu dokładnie tam, gdzie na życie zarabia jej latorośl.

Great News - baner
Źródło: NBC

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: NBC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV