Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Data premiery Szybkich i wściekłych 9 i 10

Universal Pictures oficjalnie potwierdza plan na 10 części serii Szybcy i wściekli. Data premiery została ogłoszona w sieci przez Vina Diesela.

Data premiery została opublikowana przez Vina Diesela na Instagramie. Przy grafice widzimy hasło reklamowe: 2 Decades, 10 Films, 1 Saga. I tak też widzimy, że Szybcy i wściekli 9 zadebiutują 19 kwietnia 2019 roku, a wielki finał – Szybcy i wściekli 10 pojawi się 2 kwietnia 2021 roku. Szczegóły fabuły tych części nie są znane.

Czytaj także: Josh Brolin o roli Thanosa w Avengers: Infinity War

Najnowsza odsłona serii – Szybcy i wściekli 8 zadebiutuje 14 kwietnia 2017 roku. Za kamerą ma stanąć F. Gary Gray (Straight Outta Compton). Zdjęcia mają rozpocząć się latem 2016 roku i odbędą się w Nowym Jorku, Atlancie oraz na pewno na Islandii. Mają być jeszcze dodatkowe lokacje, ale nie są one ogłoszone.

Przypomnijmy, że Universal Pictures planuje też spin-offy i prequele serii. Na razie obmyślany jest plan na rozbudowę marki, więc szczegóły nie są znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.