Data premiery Szybkich i wściekłych 9 i 10

Universal Pictures oficjalnie potwierdza plan na 10 części serii Szybcy i wściekli. Data premiery została ogłoszona w sieci przez Vina Diesela.

Universal Pictures oficjalnie potwierdza plan na 10 części serii Szybcy i wściekli. Data premiery została ogłoszona w sieci przez Vina Diesela.

Data premiery została opublikowana przez Vina Diesela na Instagramie. Przy grafice widzimy hasło reklamowe: 2 Decades, 10 Films, 1 Saga. I tak też widzimy, że Szybcy i wściekli 9 zadebiutują 19 kwietnia 2019 roku, a wielki finał - Szybcy i wściekli 10 pojawi się 2 kwietnia 2021 roku. Szczegóły fabuły tych części nie są znane.

Czytaj także: Josh Brolin o roli Thanosa w Avengers: Infinity War

Najnowsza odsłona serii - Szybcy i wściekli 8 zadebiutuje 14 kwietnia 2017 roku. Za kamerą ma stanąć F. Gary Gray (Straight Outta Compton). Zdjęcia mają rozpocząć się latem 2016 roku i odbędą się w Nowym Jorku, Atlancie oraz na pewno na Islandii. Mają być jeszcze dodatkowe lokacje, ale nie są one ogłoszone.

Przypomnijmy, że Universal Pictures planuje też spin-offy i prequele serii. Na razie obmyślany jest plan na rozbudowę marki, więc szczegóły nie są znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV