Days Gone z dodatkami. DLC rozszerzą wątki poboczne gry

Gra jeszcze się nie ukazała, a już wiemy, że Days Gone otrzyma fabularne dodatki.

Gra jeszcze się nie ukazała, a już wiemy, że Days Gone otrzyma fabularne dodatki.

Michał Czubak

Michał Czubak

Mieliśmy już okazję zapoznać się z Days Gone na przedpremierowym pokazie i gra zapowiada się naprawdę nieźle. Z pełną wersją tej produkcji zapoznamy się w kwietniu - to właśnie wtedy trafi ona na konsolę PlayStation 4. Historia przedstawiona w grze ma być domknięta, ale okazuje się, że gra doczeka się też fabularnych rozszerzeń.

Poinformował o tym David Lee – menadżer do spraw społeczności Sony Bend, który oznajmił, że studio ma w przygotowaniu fabularne dodatki, które będą rozwijały wątki poboczne jedynie zarysowane w grze. Na zdradzenie szczegółów nie był jednak gotów.

Jeśli sama gra okaże się hitem na miarę oczekiwań, jakimi były chociażby Marvel's Spider-Man czy Horizon: Zero Dawn, to nikt nie będzie miał za złe Sony, że rozszerza historię gry płatnymi dodatkami. Celowo przywołałem tutaj te dwie pozycje, bo obie doczekały się fabularnych rozszerzeń, które były przynajmniej tak samo dobre, jak podstawka.

Miejmy nadzieję, że tak samo będzie z Days Gone.

Źródło: wistedvoxel.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV