Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Notatnik śmierci – reżyser filmu Netflixa o adaptacji mangi. Nowe zdjęcia

Twórca hollywoodzkiej wersji Death Note w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się o różnicach pomiędzy jego filmem a materiałem źródłowym.

Twórca hollywoodzkiej wersji Death Note w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się o różnicach pomiędzy jego filmem a materiałem źródłowym.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  death note 

Adaptacja mangi Notatnik śmierci, która została stworzona dla Netflixa od początku wzbudza wiele kontrowersji wśród fanów, głównie ze względu na dobór obsady. Teraz reżyser produkcji, Adam Wingard postanowił wyjaśnić pewne różnice pomiędzy jego dziełem a oryginalną mangą i anime. W swojej wypowiedzi twórca wytłumaczył między innymi, że od początku dopuszczał, że jego film będzie bardzo się różnił od materiału źródłowego.

To jedna z tych rzeczy, przy których im bardziej próbujesz być w stu procentach wiernym materiałowi źródłowemu tym bardziej wszystko się potem rozpada. Jestem w innym kraju, innym środowisku i staram się podsumować obszerną serię w dwugodzinnym filmie. Dla mnie to obracało się wokół tego, czym dane kwestie są dla współczesnej codzienności Ameryki i jaki to ma wpływ na opowiadaną historię. Ostatecznie mamy grę w kotka i myszkę pomiędzy Lightem i L, kwestię dobra i zła, oraz tego co znajduje się pomiędzy, w szarej strefie. Są to podstawowe elementy w Death Note i naprawdę o to w tym chodzi.

Zobacz także: Oto pełny zwiastun Death Note, adaptacji kultowej mangi

Pojawiły się także nowe zdjęcia z produkcji, które znajdziecie na początku galerii:

Premiera Notatnik śmierci 25 sierpnia na platformie Netflix.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV