Demo techniczne „Ironfall” wyciska z 3DS-a ostatnie soki
Kto uważa, że 3DS jest słaby technicznie niech czym prędzej sprawdzi udostępniony VD-Dev materiał, a następnie zamilknie na wieki. Konsolka Nintendo wciąż ma spore pokłady mocy.
Kto uważa, że 3DS jest słaby technicznie niech czym prędzej sprawdzi udostępniony VD-Dev materiał, a następnie zamilknie na wieki. Konsolka Nintendo wciąż ma spore pokłady mocy.

Chłopaki ze wspomnianego studia dłubią nad wypasionym silnikiem graficznym o nazwie Big Bang, który następnie będą sprzedawać na licencji. Jego możliwości ma pokazać cover shooter zatytułowany "Ironfall", z którego pochodzi techniczne demo. Gra podobno śmiga w 60 klatkach na sekundę, choć na nagraniu tego nie zobaczymy, gdyż na youtube FPS ograniczono do 30. W finalnym produkcie przyjdzie nam się zmierzyć z kosmicznym najeźdźcą oraz rozwiązać kilka nieskomplikowanych łamigłówek.
Należy uczciwie przyznać, iż całość robi niesamowite wrażenie i jeśli silnik faktycznie zaoferuje takie wodotryski i będzie przy tym wydajny, to przy odrobinie szczęścia na 3DS ujrzymy jeszcze wiele fenomenalnych tytułów.

Najlepsze z 24h




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1979, kończy 46 lat
ur. 1983, kończy 42 lat
ur. 1977, kończy 48 lat
ur. 1988, kończy 37 lat
ur. 1969, kończy 56 lat

