Przeczytaj w weekend

Destiny 2 z funkcją cross-save jeszcze w tym miesiącu

Jeszcze w tym miesiącu Activision uruchomi usługę, dzięki której w Destiny 2 będziemy mogli skorzystać z funkcji cross-save.

Jeszcze w tym miesiącu Activision uruchomi usługę, dzięki której w Destiny 2 będziemy mogli skorzystać z funkcji cross-save.

Michał Czubak
Michał Czubak

W końcu poznaliśmy datę uruchomienia usługi cross-save do gry Destiny 2. Stanie się to już 21 sierpnia tego roku, a wszelkie szczegóły, wraz z dokładną instrukcją postępowania, zostaną zamieszczone na oficjalnej stronie twórców gry. 

Twórcy utworzyli także specjalną stronę dla osób, które będą chciały przenieść swój progres z Battle.net na Steam, kiedy Destiny 2 opuści tę pierwszą platformę. Stanie się to 1 października, ale już od 20 sierpnia będzie można przenieść swoje postępy za pośrednictwem oficjalnej strony Bungie.

Dzięki funkcji cross-save będziesz miał dostęp do tego samego zestawu Strażników na jednym aktywnym koncie, gdziekolwiek gracz w Destiny 2 - czytamy w oficjalnym komunikacie studia.

Chociaż od premiery gry minęły już niemal 2 lata, tytuł nadal cieszy się wielkim zainteresowaniem i cały czas jest grywalny. Acti wspiera grę dodatkami, z których najnowszy - Shadowkeep - ma zostać zaprezentowany na Gamescomie i planowany jest na 17 września.

Źródło: vg247.com / fot. Activision

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV