Menu

Aktualności

„Detektyw” emitowany tylko przez 3 sezony?

Nic Pizolatto, twórca hitu HBO, wyznaczył sobie granicę długości realizacji serialu Detektyw.

Wszystko wskazuje na to, że Detektyw nie będzie serialem emitowanym dłużej niż kilka lat. Podczas Baniff World Media Festival, twórca serialu HBO Nic Pizzolatto odniósł się do przyszłości swojego projektu. Stwierdził jasno: – Nie wyobrażam sobie, że mógłbym tworzyć ten projekt dłużej niż przez trzy sezony. Jasne, chciałbym mieć swój regularny serial telewizyjny z ustaloną obsadą i ludźmi do pomocy, dzięki czemu nie musiałbym spędzić całego życia na planie – stwierdził Pizzolatto.

Twórca serialu Detektyw dodał również, że po sukcesie pierwszego sezonu niezwykle trudno jest stworzyć coś równie dobrego. – Dla mnie to wszystko jest wykańczające. Jasne, praca scenarzysty nigdy nie była łatwa, ale weźcie pod uwagę, że samodzielnie piszę scenariusz do każdego z odcinków – dodał producent.

Warto przypomnieć, że Pizzolatto podpisał w zeszłym roku dwuletnią umowę ze stacją HBO. Wszystko wskazuje na to, że umowa zobowiązuje go do stworzenia dwóch kolejnych sezonów serialu Detektywa, a następnie projekt może zostać zamknięty lub tworzony przez kogoś innego.

Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze