Przeczytaj w weekend

Diuna - Jason Momoa zgolił brodę. Nawołuje do ratowania Ziemi

Jason Momoa zawitał na plan zdjęciowy nowej Diuny. Aktor poświęcił dla swojej roli brodę, przy okazji nawołując do ochrony środowiska.

Jason Momoa zawitał na plan zdjęciowy nowej Diuny. Aktor poświęcił dla swojej roli brodę, przy okazji nawołując do ochrony środowiska.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  aquaman 

Jason Momoa pojawił się w Jordanii, gdzie przystąpił do prac na planie zdjęciowym do nowej Diuny. Aktor wcieli się w postać Duncana Idaho, którego charakteryzacja nie przewiduje zarostu. Momoa musiał zatem pożegnać się z brodą, którą zapuszczał od siedmiu lat. Przy okazji tej trudnej chwili, zaapelował do dbania o środowisko.

Aktor przypomniał, aby nie używać plastikowych butelek oraz o konieczności oczyszczenia oceanów ze śmieci. Zobaczcie sami, jak Jason Momoa żegnał się ze swoją brodą. Wrażenia towarzyszące podczas oglądania poniższego materiału, przyrównać będzie można prawdopodobnie tylko do utraty zarostu przez Steve'a Rogersa w filmie Avengers: Koniec gry.

Diuna - nowy film w reżyserii Denisa Villeneuve’a trafi do kin 20 listopada 2020 roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV