Przeczytaj w weekend

Dobry omen - będzie 2. sezon? Amazon otwarty na kontynuację

Dobry omen to serial platformy Amazon. Czy doczekamy się 2. sezonu? Jak się okazuje, Amazon jest otwarty na tę możliwość.

Dobry omen to serial platformy Amazon. Czy doczekamy się 2. sezonu? Jak się okazuje, Amazon jest otwarty na tę możliwość.

Michalina Reda
Michalina Reda

Dobry omen to serial platformy Amazon opowiadający o Azirafalu (anioł) i Crowleyu (demon), którzy muszą połączyć siły, by uratować Ziemię przed nadchodzącą apokalipsą. W ich interesie jest uratowanie świata, na którym zwyczajnie dobrze im się żyje. W rolach głównych występują Michael Sheen i David Tennant.

Produkcja debiutowała wcześniej w tym roku i zebrała bardzo dobre recenzje od widzów i krytyków. Czy w takim razie możemy oczekiwać 2. sezonu? Jak się okazuje, Amazon jest jak najbardziej otwarty na tę możliwość - jak mówią producenci z zarządu platformy, teraz wszystko zależy od twórcy serialu, Neila Gaimana. Jak mówi Vernon Sanders z Amazona:

Jesteśmy podekscytowani tym, jak dobry okazał się 1. sezon. Pojawia się wiele pytań na temat tego, czy możemy ponownie powrócić do tego świata. Teraz wszystko w rękach Neila, ale ze swojej strony powiem, że my bardzo byśmy tego chcieli. Zakładamy, że zajęłoby to trochę czasu, przynajmniej jeśli chodzi o Neila. Ale cokolwiek on zrobi, będziemy tym bardzo zainteresowani.

Gaiman na razie nie mówi o planach na 2. sezon serialu, jednak nic nie jest wykluczone. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Chcielibyście zobaczyć 2. sezon serialu? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV