Domenic Jordan powraca: wkrótce nowe fantasy Anny Kańtoch

Diabeł w maszynie to tytuł nowego tomu opowiadań fantasy o Domenicu Jordanie. Przeczytajcie o szczegółach książki Anny Kańtoch.

Diabeł w maszynie to tytuł nowego tomu opowiadań fantasy o Domenicu Jordanie. Przeczytajcie o szczegółach książki Anny Kańtoch.

Anna Kańtoch to uznana i nagradzana autorka fantastyki i kryminałów. Na początku swojej kariery pisarskiej wydała dwa tomy opowiadań (Diabeł na wieży i Zabawki diabła) łączących oba te gatunki. Wszystkie te teksty łączyła postać Domenica Jordana - bohatera, który rozwiązuje kryminalne zagadki z pogranicza fantasy i horroru.

Autorka swego czasu zarzekała się, że nie planuje powrotu do tego bohatera, ale kilka lat temu zaczęła zmieniać zdanie. Efektem jest trzeci zbiór tekstów o Domenicu Jordanie pt. Diabeł w maszynie.

Premiera Diabła w maszynie została zaplanowana na 6 września. Wydawnictwo Powergraph w ciągu ubiegłego roku wznowiło także wcześniejsze dwa tomy.

Tak prezentują się okładki wszystkich trzech tomów opowiadań o Domenicu Jordanie, które wydał Powergraph:

A oto oficjalny opis Diabła w maszynie:

Premierowy zbiór opowiadań niesamowitych, pełnych tajemnic, mrocznych kryminalnych zagadek i niezwykłych sytuacji rodem z horroru. I łącząca je postać Domenica Jordana – medyka, socjopaty, błyskotliwego detektywa, tropiciela magii i spraw nierozwiązanych. Nastrojowe intrygi i tajemnice przyprawiające o dreszcz grozy, czyli Anna Kańtoch w najlepszym wydaniu!

Źródło: Powergraph / fot. Powergraph

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV