Przeczytaj w weekend

Doom Patrol nadchodzi. Herosi łączą siły – zobacz plakat

W sieci zadebiutował już kolejny plakat do nadchodzącego serialu Doom Patrol.

W sieci zadebiutował już kolejny plakat do nadchodzącego serialu Doom Patrol.

Premiera serialu Doom Patrol na platformie DC Universe już lada moment, a kampania promocyjna produkcji wkroczyła w decydującą fazę. W jej ramach w sieci zaprezentowano teraz nowy plakat, na którym możemy zobaczyć tytułową drużynę herosów razem. Pojawiają się więc tu: Elasti-Woman, Robotman, Negative Man, Cyborg, Crazy Jane i przywódca grupy, The Chief. Zobaczcie sami:

Premiera serialu odbędzie się w USA 15 lutego.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC Universe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV