Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Dwóch aktorów ze Smoleńska zażądało usunięcia z bazy portalu FilmPolski.pl

Portal filmpolski.pl opublikował pełną listę osób pracujących przy filmie Smoleńsk. Redaktor naczelny tego serwisu ujawnił, że zaczął dostawać prośby o usunięcie z bazy niektórych nazwisk.

W czwartek na swoim prywatnym profilu na Facebooku Jarosław Czembrowski, redaktor naczelny serwisu FilmPolski.pl, napisał, że opublikował listę osób pracujących przy filmie Smoleńsk. Chodzi o każdego, kto przyczynił się do powstania produkcji. Czembrowski nie ma zablokowanego opcjami prywatności profilu na Facebooku, więc każdy może go obserwować i czytać, co pisze na osi czasu. Po nagłośnieniu całej sytuacji przez polskie media wpis na Facebooku został usunięty.

– Zastanawiałem się czy i kiedy pojawią się prośby i groźby, żeby usunąć ten tytuł z filmografii. Dziś rano czekały już na mnie dwie: „Mam pilną sprawę. Proszę natychmiast usunąć informację, że grałem w Smoleńsku” – napisał na Facebooku.

Zobacz także: Nowy zwiastun Smoleńska

Czembrowski w rozmowie z Gazetą Wyborczą mówi, że takie sytuacje nie są żadnym precedensem. Dostaje różne prośby i pretensje, wynikające np. zniezadowolenia ze swojej pracy. Uważa, że nie dotyczy to tylko filmowców i na pewno nie dotyczy to wyłącznie produkcji Smoleńsk. Nie wie, jakie motywacje kierowały aktorami z tego filmu, gdy wysyłali mu prośby. Nie chce zdradzić też, o kogo dokładnie chodzi.

Zauważono jednocześnie, że na liście nazwisk pojawia się Jan Maria Tomaszewski, który pełnił rolę konsultanta ds. obyczajowych. Prywatnie jest on mężem Beaty Fido (gra ona główną rolę dziennikarki) i kuzynem braci Kaczyńskich. Nie wiadomo jednak, na czym dokładnie polegała funkcja tego konsultanta przy tym filmie.

Smoleńsk zadebiutuje 9 września.

Źródło: wyborcza.pl / zdjęcie główne: Picaresque
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Show…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

The Gifted: Naznaczeni – zdjęcia z…

The Gifted: Naznaczeni to serial inspirowany komiksach ze świata X-Menów. Zdjęcia pokazują ujęcia z ostatniego…

Adam Siennica
-

Czarna Pantera – muzyka godna Oscara?…

Czarna Pantera według wielu widzów i krytyków ma najlepszą muzykę filmową 2018 roku. Nowe wideo…

Adam Siennica
-

Królestwo zwierząt – teaser zapowiada 4.…

Królestwo zwierząt to serial stacji TNT o rodzinie przestępców. Teaser pokazuje pierwsze sceny z 4.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]