Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Dying Light świętuje 3. urodziny. Z tej okazji zwiastun i masa atrakcji

Znakomite polskie Dying Light na rynku debiutowało 3 lata temu. Techland celebrując urodziny gry zapowiada miesiąc pełen atrakcji.

Dying Light to jedna z tych polskich produkcji, która naprawdę się udała! Aż trudno uwierzyć, że od premiery tej gry minęły już 3 lata. Techland jednak o tym nie zapomniał i z okazji urodzin przygotował nowy zwiastun oraz zaprezentował najważniejsze nowości, jakie w niedługim czasie spotkają grę.

-
-

Z okazji urodzin przez najbliższy miesiące grę będzie można nabyć w okazjonalnej cenie. Ponadto gracze otrzymają możliwość wzięcia udziału w specjalnym evencie o nazwie Nieumarła miłość. Gra doczeka się także 3. z zapowiadanych 10. mniejszych dodatków.

Długi cykl życia Dying Light to kumulacja pracy całego zespołu wspieranego przez społeczność na całym świecie, która spędzając w Harran setki godzin pokazuje nam swoją niezrównaną miłość do gry. Dziękujemy im za tak niezwykłe zaangażowanie i chęć do nieustannego dzielenia się opiniami o grze, bo właśnie te uwagi pozwalają nam czynić ją jeszcze lepszą – mówi Tymon Smektała, producent gry.

Dying Light została wydana w 2015 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Rok później zadebiutowało rozszerzenie Dying Light: The Following Edycja Rozszerzona, które jest równie dobre, jak podstawka.

 

Źródło: informacja prasowa

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.