Przeczytaj w weekend

Dziś premiera Shadow of the Tomb Raider. Jak oceniana jest gra?

Dziś debiutuje na rynku gra Shadow of the Tomb Raider. Czy to będzie debiut udany? Co o produkcji Crystal Dynamics sądzą recenzenci? Sprawdzamy.

Dziś debiutuje na rynku gra Shadow of the Tomb Raider. Czy to będzie debiut udany? Co o produkcji Crystal Dynamics sądzą recenzenci? Sprawdzamy.

Nowa odsłona przygód Lary Croft w końcu zadebiutowała na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Ale czy Shadow of the Tomb Raider ma tę "moc", którą miały poprzednie odsłony sagi, czy może formuła się już wypaliła i gra otrzymuje niższe od oczekiwanych oceny? Sprawdźmy, jak najnowsze przygody Lary Croft zostały przyjęte przez recenzentów.

Z naszą recenzją Shadow of the Tomb Raider zapoznać się mogliście już 10 września. Tytuł został oceniony na 7/10. Nota z pewnością nie jest złą oceną, ale chyba od serii Tomb Raider wymaga się przynajmniej oczka wyżej w ogólnej punktacji.

Uzasadnienie noty końcowej znajdziemy w podsumowaniu, w którym Olek pisze:

Podsumowując Shadow of the Tomb Raider to niezła gra, ale z potencjałem, który nie został do końca wykorzystany, zaś samo zakończenie również nieco niedomaga, biorąc pod uwagę fakt, że jest to zamknięcie całej trylogii. Mam nadzieję, że DLC choć trochę to naprawią.

A jak inni spoglądają na grę? Mniej więcej podobnie. Nowe przygody słynnej pani archeolog, mogą pochwalić się średnią 83/100 na metacritic (na bazie 45 recenzji - platforma XBO) i 81/100 na opencritic (na bazie 78 recenzji).

A Wy, już zwiedzacie Paititi? Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o nowej odsłonie serii Tomb Raider.

Źródło: własne / fot. Square Enix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV