Premierowy zwiastun Shadow of the Tomb Raider

Lara Croft znów pakuje się w tarapaty. Zobacz premierowy zwiastun przygodowej gry akcji Shadow of the Tomb Raider.

Lara Croft znów pakuje się w tarapaty. Zobacz premierowy zwiastun przygodowej gry akcji Shadow of the Tomb Raider.

Już 14 września zadebiutuje nowa gra traktująca o przygodach Lary Croft. Zanim jednak tak się stanie, warto zapoznać się z naszą recenzją (dostępna tutaj) gry Shadow of the Tomb Raider, by móc sobie wyrobić zdanie na temat produkcji. Z okazji zbliżającej się premiery, wydawca przygotował okazjonalny zwiastun zapowiadający wizytę w Paititi.

Wcześniej do gry wkroczą ci gracze, którzy zamówili droższą specjalną edycję gry uprawniającą między innymi dostęp do zabawy na 48 godzin przed oficjalną premierą produkcji.

Źródło: informacja prasowa

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV