Dziwna para skasowana. Nie będzie 4. sezonu

Stacja CBS kasuje kolejny serial ze swojej ramówki. Tym razem padło na Dziwną parę, która oficjalnie zostanie zakończona po 3. sezonie.

Stacja CBS kasuje kolejny serial ze swojej ramówki. Tym razem padło na Dziwną parę, która oficjalnie zostanie zakończona po 3. sezonie.

Kolejny serial kończy swoją przygodę ze stacją CBS. Oficjalnie ogłoszono, że The Odd Couple nie doczeka się 4. sezonu i tym samym nie pojawi się w jesiennej ramówce telewizji. Serial był emitowany od roku 2015 i liczył 38 odcinków. Produkcja miała najsłabszą oglądalność spośród wszystkich seriali CBS w minionym sezonie.

Czytaj także: Nowy klip z filmu Mumia: Dr Jekyll zmienia się w Hyde'a

Fabuła opowiada o dwóch współlokatorach, którzy zupełnie do siebie nie pasują. Bałaganiarz Oscar i ułożony, acz dziwny Felix muszą stawić czoła trudom życia pod wspólnym dachem. W rolach głównych wystąpili Matthew Perry i Thomas Lennon.

 

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: CBS

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV