Dziwna pogoda: nowa, pełna grozy książka Joe Hilla wkrótce

Najnowsza na naszym rynku książka Joe Hilla będzie nosiła tytuł Dziwna pogoda i będzie zawierała cztery nowele.

Najnowsza na naszym rynku książka Joe Hilla będzie nosiła tytuł Dziwna pogoda i będzie zawierała cztery nowele.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Joe Hill, syn Stephen King, coraz śmielej podąża śladami ojca. Po wydanych w ostatnich latach powieściach The FiremanNOS4A2 przyszykował dla czytelników coś nowego.

Już 5 września wydawnictwo Albatros wyda jego nową książkę. Strange weather to zbiór czterech nowel, które potrafią zaniepokoić, a nawet zmrozić krew w żyłach. Dziwna pogoda będzie liczyła 512 stron w miękkiej oprawie, a jej cena została ustalona na 39,90 zł.

Oto okładka, a także krótkie opisy poszczególnych minipowieści:

Dziwna pogoda - okładka
Źródło: Albatros

Zdjęcie

Młody nerd z Doliny Krzemowej musi znaleźć sposób na pokonanie przeciwnika uzbrojonego w aparat, który każdym zrobionym zdjęciem bezlitośnie wymazuje fragment pamięci fotografowanej osoby.

Naładowany

W centrum handlowym na Florydzie niedoceniany ochroniarz powstrzymuje masowa zabójczynie, stając się miejscowym bohaterem. Ale w świetle reflektorów jego historia zaczyna się rozpadać.

Wniebowzięty

Pierwszy skok w przestworzach nie kończy się szczęśliwie dla młodego człowieka, który chciał zaimponować ukochanej. Nieopierzony spadochroniarz ląduje na chmurze o niezwykłych właściwościach.

Deszcz

Gdy mieszkańcy Bourder w stanie Kolorado wylegają z domów, by nacieszyć się końcem lata, nadciągają chmury, które bombardują ich nie kroplami wody, lecz zabójczo ostrymi kryształami.

Źródło: Albatros / fot. Albatros

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV