Stephen King

Stephen King
 • Miejsce urodzenia:

  Portland, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Zawód:

  Pisarz
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  Stephen King jest jednym z najbardziej poczytnych pisarzy na świecie. Wcześniej wydawał książki pod pseudonimami (Richard Bachman, John Swithen). Był wielokrotnie nagradzany Bram Stoker Award oraz British Fantasy Award. W 2003 roku został uhonorowany Medalem za Wybitny Wkład w Literaturę Amerykańską, a w 2014 roku Narodowym Medalem Sztuki.

W obsadzie (15)

W obsadzie (1)

Produkcje (3)

Scenariusze (1)

Twórczość (4)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV