E-Sport: Znamy mistrza świata w League of Legends

Koreańczycy z SK Telecom T1 jako pierwsza drużyna w historii dwukrotnie wygrała Mistrzostwa Świata w League of Legends.

Koreańczycy z SK Telecom T1 jako pierwsza drużyna w historii dwukrotnie wygrała Mistrzostwa Świata w League of Legends.

W finale Mistrzostw Świata League of Legends spotkały się dwa zespoły z Korei Południowej: SK Telecom T1 i KOO Tigers. Zwyciężyli ci pierwsi pokonując rywala 3:1. Tym samym  SK Telecom T1 jest pierwszą drużyną w historii tych rozgrywek, która sięgnęła po ten tytuł dwukrotnie. Wcześniej zwyciężyli w 2013 roku.

Czytaj także: E-Sport: Gracze „StarCraft II” zatrzymani za ustawianie meczów

Od początku faworytem finałowego spotkania był zespół SK Telecom T1. Przeciwnicy z KOO Tigers zaskoczyli rywali z 3. rundzie, którą wygrali. Ostatecznie jednak odnieśli porażkę.

Zwycięzca Mistrzostw Świata League of Legends wzbogacił się o okrągły milion dolarów. KOO Tigers dostało 250 tysięcy. Z kolei teamy Origen i Fnatic, które zajęły 3. i 4. lokatę otrzymały po 150 tys. dol.

Źródło: ign.com / fot. kilping.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV